Tříkomorové septiky
Přeprava zdarma po celé ČR, na Slovensko za příplatek

 
Plastový tříkomorový septik je podzemní beztlaká, odtoková nádrž, ve které dochází k mechanické filtraci a biologickému vyhnívání usazených kalů odpadních a užitkových vod odtékajících z objektu, s nímž je spojen kanalizačním potrubím. Přečištěná odpadní voda odchází pryč ze septiku, proto je možné využití menšího objemu septiku, než by bylo třeba u bezodtokové jímky, čímž dojde ke snížení nákladů na pořízení septiku a zároveň i snížení frekvence vývozu usazených kalů.

Námi dodávané tříkomorové septiky jsou 100% vodotěsné a nepropustné. Součástí dodávaných septiků je revizní komín, nátok a odtok o průměru a umístění dle přání zákazníka a krycí poklop.

Dle zákona o odpadních vodách plní septik funkci 1. stupně přečištění odpadních a užitkových vod a je nezbytné jeho napojení na zařízení 2. stupně přečištění odpadní vody - zemní pískové filtry. Odchozí vodu ze zemního pískového filtru je následně možno vypouštět do vsaku, kanalizace anebo po napojení na retenční nádrž využít na zálivku zahrady atd..


Při výběru septiku se řiďte projektovou dokumentací nebo použijte návod pro výpočet objemu septiku. Pro instalaci septiku, je však nutné podat žádost o stavební povolení k „povolení k vypouštění odpadních vod”.
 
 

PROČ Produkty MRAVEC PLAST?

  1. Výrobky jsou z kvalitních materiálů.
  2. Navrhneme vám cenově dostupné řešení.
  3. Jsou 100% nepropustné.
  4. Vždy obdržíte dokumenty pro kolaudaci - Protokol o nepropustnosti, Prohlášení o shodě, Záruční list a Montážní návod (po objednávce v e-mailu nebo ke stažení na webu)
  5. Vlastníme certifikáty a atesty pro dodávku jímek, septiků a retenčních nádrží.
 
 
 
 

OBJEDNEJTE SI U NÁS PLASTOVÉ JÍMKY, SEPTIKY, ŽUMPY A BAZÉNY
Přeprava zdarma po celé ČR, na Slovensko za příplatek

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele plastových žump, septiků, jímek či bazénů, kontaktujte naši firmu z Okříšek na Třebíčsku.
 

Napište nám

 
 
 

Mravec Plast

 
Sídlo:
Tyršova 194, 675 21 Okříšky

IČ: 60405589
DIČ: CZ7310024359

Fakturační adresa:
Tyršova 194, 675 21 Okříšky
č. účtu u GE MONEY BANK 156256862/0600

Vlastník: Martin Mravec
Mobil:+420 608 341 355
E-mail: jimky.bazeny@seznam.cz

Obchod a technické poradenství:
Bc. Helena Svobodová
Mobil:+420 605 753 094
E-mail: jimky.bazeny@seznam.cz