Tříkomorové septiky
Přeprava zdarma po celé ČR, na Slovensko za příplatek

 
 
Plastový tříkomorový septik je podzemní beztlaká, odtoková nádrž, ve které dochází k mechanické filtraci a biologickému vyhnívání usazených kalů odpadních a užitkových vod odtékajících z objektu, s nímž je spojen kanalizačním potrubím. Přečištěná odpadní voda odchází pryč ze septiku, proto je možné využití menšího objemu septiku, než by bylo třeba u bezodtokové jímky, čímž dojde ke snížení nákladů na pořízení septiku a zároveň i snížení frekvence vývozu usazených kalů.

Námi dodávané tříkomorové septiky jsou 100% vodotěsné a nepropustné. Součástí dodávaných septiků je revizní komín, nátok a odtok o průměru a umístění dle přání zákazníka a krycí poklop.

Dle zákona o odpadních vodách plní septik funkci 1. stupně přečištění odpadních a užitkových vod a je nezbytné jeho napojení na zařízení 2. stupně přečištění odpadní vody - zemní pískové filtry. Odchozí vodu ze zemního pískového filtru je následně možno vypouštět do vsaku, kanalizace anebo po napojení na retenční nádrž využít na zálivku zahrady atd..

Septiky jsou vyráběny z primárního polypropylenu - prvoplastu bez příměsi recyklátu , který obsahuje konstrukční polypropylen a technický polypropylen.

Pro zobrazení cen a technických parametrů vybrané plastové nádrže klikněte na foto septiku anebo na nabízený tvar: kruhové septiky / hranaté septiky .

Při výběru septiku se řiďte projektovou dokumentací nebo použijte návod pro výpočet objemu septiku. Pro instalaci septiku, je však nutné podat žádost o stavební povolení k „povolení k vypouštění odpadních vod”.
 
 
 
 

PROČ Produkty MRAVEC PLAST?

 
  1. Výrobky jsou z kvalitních materiálů - prvoplast bez příměsi recyklátu.
  2. Navrhneme vám cenově dostupné řešení.
  3. Jsou 100% nepropustné.
  4. Vždy obdržíte dokumenty pro kolaudaci - Protokol o nepropustnosti, Prohlášení o shodě, Záruční list a Montážní návod (po objednávce v e-mailu nebo ke stažení na webu)
  5. Vlastníme certifikáty a atesty pro dodávku jímek, septiků a retenčních nádrží.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

OBJEDNEJTE SI U NÁS PLASTOVÉ JÍMKY, SEPTIKY, ŽUMPY A BAZÉNY
Přeprava zdarma po celé ČR, na Slovensko za příplatek

 
Pokud hledáte spolehlivého dodavatele plastových žump, septiků, jímek či bazénů, kontaktujte naši firmu z Okříšek na Třebíčsku.
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mravec Plast

 
 
Sídlo:
Tyršova 194, 675 21 Okříšky

IČ: 60405589
DIČ: CZ7310024359

Fakturační adresa:
Tyršova 194, 675 21 Okříšky
č. účtu u GE MONEY BANK 156256862/0600
 
 
 
Vlastník: Martin Mravec
Mobil:[+420 608 341 355
E-mail: jimky.bazeny@seznam.cz

Obchod a technické poradenství:
Bc. Helena Svobodová
Mobil:+420 605 753 094
E-mail: jimky.bazeny@seznam.cz
 
 
 
 
 
 
 
Tyto webové stránky schraňují pouze osobní údaje, které dobrovolně poskytnete vyplněním a odesláním formuláře v rámci těchto webových stránek.

Provozovatel neshromažďuje žádné další údaje, které by mohly identifikovat návštěvníky těchto webových stránek. To se však netýká informací, které sdělujete dobrovolně, například prostřednictvím e-mailu nebo při použití webového formuláře, kde je zřejmý souhlas s jejich použitím pro příslušný účel. Žádná informace, kterou poskytnete prostřednictvím webových stránek provozovatele, není bez Vašeho souhlasu zpřístupněna třetí straně a provozovatel ji použije pouze pro účely, pro které jste ji poskytli.

Při zpracování osobních údajů provozovatel dbá na dodržování veškerých norem zabezpečení, zaručující soulad se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.