Retenční nádrže a nádrže na pitnou vodu
Přeprava zdarma po celé ČR, na Slovensko za příplatek

 
 
Plastové retenční nádrže Mravec plast jsou určeny k uchování dešťové vody v podzemí, kde díky absenci slunečního svitu a omezenému přístupu vzduchu si uskladněná voda je schopna udržet svoji kvalitu delší dobu než v nadzemní retenční nádrži a je možné ji následně využít v obdobích sucha. Díky pořízení retenční nádrže dochází ke snížení spotřeby pitné vody a tím i k dlouhodobému snižování finančních prostředků. Dešťovou vodu uskladněnou v retenční nádrži je při zvolení vhodné filtrace také možné využít zpětně v domácnosti např. na splachování WC atd.

Retenční nádrže jsou vyráběny z primárního polypropylenu - prvoplastu bez příměsi recyklátu , který obsahuje konstrukční polypropylen a technický polypropylen.

Pro zobrazení cen a technických parametrů vybrané plastové nádrže klikněte na foto retenční nádrže anebo na nabízený tvar: kruhové nádrže / hranaté nádrže.

Plastové podzemní nádrže na pitnou vodu
pak jsou ve zvláštní kategorii. Použitý materiál na výrobu těchto nádrží je certifikován jako plast pro uchování potravin a pitné vody. Firma Mravec Plast je držitelem certifikátu pro výrobu nádrží pro pitnou vodu. Klientům vyrábíme nádrže na míru, z toho důvodu je cena za nádrže individuální dle požadavků zákazníka.

Při výběru retenční nádrže se řiďte projektovou dokumentací nebo použijte návod pro výpočet objemu retenční nádrže.
 
 
 
 

PROČ Produkty MRAVEC PLAST?

 
  1. Výrobky jsou z kvalitních materiálů - prvoplast bez příměsi recyklátu.
  2. Navrhneme vám cenově dostupné řešení.
  3. Jsou 100% nepropustné.
  4. Vždy obdržíte dokumenty pro kolaudaci - Protokol o nepropustnosti, Prohlášení o shodě, Záruční list a Montážní návod (po objednávce v e-mailu nebo ke stažení na webu)
  5. Vlastníme certifikáty a atesty pro dodávku jímek, septiků a retenčních nádrží.

Chcete ušetřit náklady za pořízení retenční nádrže? Využijte dotačního programu „Dešťovka”. V případě zájmu jsme Vám schopni pomoci s vyřízením dotace ve spolupráci s naší partnerskou společností, která se zabývá poradenstvím v oblasti poskytování dotací.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

OBJEDNEJTE SI U NÁS PLASTOVÉ JÍMKY, SEPTIKY, ŽUMPY A BAZÉNY
Přeprava zdarma po celé ČR, na Slovensko za příplatek

 
Pokud hledáte spolehlivého dodavatele plastových žump, septiků, jímek či bazénů, kontaktujte naši firmu z Okříšek na Třebíčsku.
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mravec Plast

 
 
Sídlo:
Tyršova 194, 675 21 Okříšky

IČ: 60405589
DIČ: CZ7310024359

Fakturační adresa:
Tyršova 194, 675 21 Okříšky
č. účtu u GE MONEY BANK 156256862/0600
 
 
 
Vlastník: Martin Mravec
Mobil:[+420 608 341 355
E-mail: jimky.bazeny@seznam.cz

Obchod a technické poradenství:
Bc. Helena Svobodová
Mobil:+420 605 753 094
E-mail: jimky.bazeny@seznam.cz
 
 
 
 
 
 
 
Tyto webové stránky schraňují pouze osobní údaje, které dobrovolně poskytnete vyplněním a odesláním formuláře v rámci těchto webových stránek.

Provozovatel neshromažďuje žádné další údaje, které by mohly identifikovat návštěvníky těchto webových stránek. To se však netýká informací, které sdělujete dobrovolně, například prostřednictvím e-mailu nebo při použití webového formuláře, kde je zřejmý souhlas s jejich použitím pro příslušný účel. Žádná informace, kterou poskytnete prostřednictvím webových stránek provozovatele, není bez Vašeho souhlasu zpřístupněna třetí straně a provozovatel ji použije pouze pro účely, pro které jste ji poskytli.

Při zpracování osobních údajů provozovatel dbá na dodržování veškerých norem zabezpečení, zaručující soulad se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.