Jímky neboli žumpy
Přeprava zdarma po celé ČR, na Slovensko za příplatek

 
 
Plastová jímka, neboli lidově žumpa je beztlaká, bezodtoková podzemní nádrž, která slouží u uskladnění odpadních a užitkových vod odtékajících z objektu, s nímž je spojena kanalizačním potrubím. Vyprázdnění zajišťuje fekální vůz. Námi dodávané jímky jsou 100% vodotěsné a nepropustné. Součástí dodávaných jímek je revizní komín, nátok o průměru a umístění dle přání zákazníka a krycí poklop.
Jímky jsou vyráběny z primárního polypropylenu - prvoplastu bez příměsi recyklátu , který obsahuje konstrukční polypropylen a technický polypropylen.

Pro zobrazení cen a technických parametrů vybrané plastové nádrže klikněte na foto jímky anebo na nabízený tvar: kruhové jímky / hranaté jímky.

Pro správný výběr objemu jímky se řiďte u novostaveb projektovou dokumentací nebo použijte návod pro výpočet objemu jímky.
 
 
 
 

PROČ Produkty MRAVEC PLAST?

 
  1. Výrobky jsou z kvalitních materiálů - prvoplast bez příměsi recyklátů.
  2. Navrhneme vám cenově dostupné řešení.
  3. Jsou 100% nepropustné.
  4. Vždy obdržíte dokumenty pro kolaudaci - Protokol o nepropustnosti, Prohlášení o shodě, Záruční list a Montážní návod (po objednávce v e-mailu nebo ke stažení na webu)
  5. Vlastníme certifikáty a atesty pro dodávku jímek, septiků a retenčních nádrží.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

OBJEDNEJTE SI U NÁS PLASTOVÉ JÍMKY, SEPTIKY, ŽUMPY A BAZÉNY
Přeprava zdarma po celé ČR, na Slovensko za příplatek

 
Pokud hledáte spolehlivého dodavatele plastových žump, septiků, jímek či bazénů, kontaktujte naši firmu z Okříšek na Třebíčsku.
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mravec Plast

 
 
Sídlo:
Tyršova 194, 675 21 Okříšky

IČ: 60405589
DIČ: CZ7310024359

Fakturační adresa:
Tyršova 194, 675 21 Okříšky
č. účtu u GE MONEY BANK 156256862/0600
 
 
 
Vlastník: Martin Mravec
Mobil:[+420 608 341 355
E-mail: jimky.bazeny@seznam.cz

Obchod a technické poradenství:
Bc. Helena Svobodová
Mobil:+420 605 753 094
E-mail: jimky.bazeny@seznam.cz
 
 
 
 
 
 
 
Tyto webové stránky schraňují pouze osobní údaje, které dobrovolně poskytnete vyplněním a odesláním formuláře v rámci těchto webových stránek.

Provozovatel neshromažďuje žádné další údaje, které by mohly identifikovat návštěvníky těchto webových stránek. To se však netýká informací, které sdělujete dobrovolně, například prostřednictvím e-mailu nebo při použití webového formuláře, kde je zřejmý souhlas s jejich použitím pro příslušný účel. Žádná informace, kterou poskytnete prostřednictvím webových stránek provozovatele, není bez Vašeho souhlasu zpřístupněna třetí straně a provozovatel ji použije pouze pro účely, pro které jste ji poskytli.

Při zpracování osobních údajů provozovatel dbá na dodržování veškerých norem zabezpečení, zaručující soulad se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.