Bazény
Přeprava zdarma po celé ČR, na Slovensko za příplatek

 
Výrobce Mravec plast se kromě výroby podzemních nádrží specializuje i na výrobu a prodej bazénů a bazénového příslušenství.

Nabízíme luxusní bazény, které v letních dnech zajistí osvěžení pro celou Vaši rodinu i přátele. Dodáme také veškeré příslušenství, jako jsou přídavné technologie na úpravu vody, přídavné komponenty do bazénu, bazénová chemie a filtrace.
 
 
 

Nabídka bazénů

 
 

Bazén Lea

 
Rozměry: 7,4 x 3 m

Pokud máte rádi luxus a chcete si maximálně užít koupání, jsou tady pro Vás bazény z řady Lea. O pohodlí se postarají vestavěné římské schody, které vystupují z bazénu a umožní využití celé vodní plochy pro plavání. Předností je také rychlá filtrace a výměna vody, díky níž bude voda v bazénu vždy čistá.

Cena bez DPH: 169 900 Kč
 
 
 

Bazén Amelie

 
Rozměry: 6 x 3 m

Bazén Amelie zaujme všechny milovníky elegantního designu. Dodáváme jen v různých velikostech a výškách a také v několika barevných provedeních, které je možné mezi sebou kombinovat.

Cena bez DPH: 58 900 Kč
 
 
 

Bazén Amelie exclusive

 
Rozměry: 6 x 3 m

Amelie exclusiv je vyšší řadou typu Amelie. Dodáváme jen v různých velikostech a výškách a také v několika barevných provedeních, které je možné mezi sebou kombinovat. Po usednutí na prostorné schody se sklenicí něčeho dobrého a s pohledem na rozsvěcený bazén při večerním šeru určitě volby tohoto typu bazénu nebudete litovat.

Cena bez DPH: 69 900 Kč
 
 
 

Bazén Claudie

 
Rozměry: 6 x 3 m

Prostorný bazén Claudie lze zakoupit v různých velikostech a výškách a barevných variacích. Díky rychlé filtraci a výměně vody si bude užívat vždy čisté a zářivé vody.

Cena bez DPH: 103 900 Kč
 
 
 

Bazén Verona

 
Rozměry: 3 x 3,4 m

Předností tohoto typu bazénu je okamžité použití kdekoliv v prostoru bez nutnosti větších příprav terénu a téměř bezúdržbový provoz. Dodáváme v různých průměrech a výškách a v různých barvách, které lze mezi sebou kombinovat.

Cena bez DPH: 52 800 Kč
 
 
 
 
Vytvořte si na své zahradě vlastní wellness centrum, které kromě příjemné relaxace zajistí také osvěžení v letních parnech nebo sportovní vyžití. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme s výběrem bazénu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

OBJEDNEJTE SI U NÁS PLASTOVÉ JÍMKY, SEPTIKY, ŽUMPY A BAZÉNY
Přeprava zdarma po celé ČR, na Slovensko za příplatek

 
Pokud hledáte spolehlivého dodavatele plastových žump, septiků, jímek či bazénů, kontaktujte naši firmu z Okříšek na Třebíčsku.
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mravec Plast

 
 
Sídlo:
Tyršova 194, 675 21 Okříšky

IČ: 60405589
DIČ: CZ7310024359

Fakturační adresa:
Tyršova 194, 675 21 Okříšky
č. účtu u GE MONEY BANK 156256862/0600

Vlastník: Martin Mravec
Mobil:+420608341355
E-mail: jimky.bazeny@seznam.cz

Obchod a technické poradenství:
Bc. Helena Svobodová
Mobil:+420605753094
E-mail: jimky.bazeny@seznam.cz